Klassiõpetaja

Avatud Koolis rakendame keelekümbluse ja projektõppe vorme ning klassiõpetajatel on meie koolis keskne roll.

Meie klassiõpetajad moodustavad omavahel tihedalt koostööd tegeva tandemi, et koos luua igale õpilasele Avatud Koolis parim võimalik õpikeskkond. Õpetajad töötavad sama emakeelega õpetajate paarides ning teevad tihedat koostööd teises keeles ja teisi aineid andvate õpetajatega.

Kas see on võimalus, mida Sina oled just oodanud? Või tead inimest, kes sellisest pakkumisest unistab? Palun kirjuta meile konkurss@avatudkool.ee, see on unikaalne võimalus liituda meie noorusliku ja koostöise tiimiga!

Ootame Sind, tore ja tragi õpetaja, et ehitada ühiselt üles kaasaegne ja innovaatiline kool, mis võimaldab realiseerida iga lapse arengupotentsiaali ja õpetajal tunda, et sai ikka hea kool meil valmis! Klassiõpetajana on Sinul kanda selles tähtis roll, koolina meil aga pakkuda Sulle selleks kõigeks vajalik mitmekülgne tugi.

NB! Ootame jaanuarist Avatud Kooli tiimiga liituma 1.klassi õpetajat!

Ootused klassiõpetajale:

• Julgus, soov ja loovus lastega töötamiseks.
  • Varasem õpetajatöö kogemus ja erialane kõrgharidus (võib olla omandamisel).
  • Soov ja oskused teha koostööd, ühiselt planeerida ja korraldada õppetööd.
  • Valmisolek õpetada mitmekeelses klassiruumis.
  • Kirg õppida ja täiendada oma teadmisi ning oskusi õpetajana.

Mida me Sulle pakume?

• Suuri väljakutseid ning keskset rolli uuendusliku kooli käivitamises.
  • Väärilist töötasu ja arenguvõimalusi.
  • Inspireerivaid kolleege ja toetavat juhtkonda.
  • Nutikaid õpilasi ja toredaid peresid.
  • Mõnusat töökeskkonda.

Kandideerimine:

Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile konkurss@avatudkool.ee hiljemalt 10.detsembriks.

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, kirjuta palun helen.sabrak@avatudkool.ee või helista 56625888.