LINNALAAGRID AVATUD KOOLIS

Koolivaheaegadel pakume lastele võimalust veeta aega vahvates linnalaagrites, kus neil on võimalus joosta, mängida erinevaid mänge ja suhelda üksteisega. Laagrid on reeglina 3-päevased ning suunatud juba koolis käivatele lastele.

Sel õppeaastal on plaanis:

Detektiivilaager 22-24.04.2019

Matka- ja looduslaager 17-19.06.2019

Loovuslaager 26-28.08.2019

UUS! Detektiivilaager 22-24.04.2019

• 22-24.aprillil
  • kell 10:00-15:00
  • Avatud Koolis, Aru tn 10
  • 1.-3.klassi lastele
  • maksumus 75 eurot
  • registreerumine 5.aprillini

Registreeru kohe!

See laager on tõelistele seiklejatele ja detektiivihingedele!

Laagris saab tutvuda erinevate aspektidega detektiivi elus – mõistatuste lahendamine, mälu- ja tähelepanutreening, korrakaitse, šifrite ja koodide kasutamine ja loomulikult toimub ka aaretejaht.

Laagri esimesel päeval külastame detektiivide ametivendi politseijaoskonnas ning tutvume korrakaitsjate äärmiselt põneva ja huvitava tööga. Nagu õigele detektiivile kohane, valmistame ka töötõendi ning võtame
sõrmejälgi. Laagri teisel päeval läbime tõelise detektiivikursuse – teeme katseid nii mälu- kui tähelepanu teravdamiseks, lahendame salakoode ning läbime ka luuramiskursused. Kolmandal päeval aga seikleme vanalinnas nagu õiged detektiivid ning järgime juhtlõngu mis viivad meid nii tornidesse kui ka muuseumidesse. Laagri lõpus saab iga laps
detektiivitunnistuse.

10:00 kogunemine, laagritegevused

12:00 lõuna, vaba aeg

13:00 laagritegevused

15:00 päeva lõpp

Linnalaagrisse ootame nii eesti- kui vene emakeelega 1-3. klassi lapsi, kuid laagris räägime põhiliselt eesti keeles. Õppemaks sisaldab iga päev sooja lõunasöök ja tervislikke snäkke, pileteid ja transporti, toredaid  laagrijuhendajaid ning kõiki vahvaid tegevusi kolmel päeval. Laagri maksumus on 75 eurot.

Laagri “pesa” asub Avatud Koolis, Põhja-Tallinnas, aadressil Aru tn 10.

Laagrisse võta kaasa:
– vahetusjalatsid
– sobilikud riided nii toas kui õues mängimiseks
– roheline ühistranspordikaart
– õpilaspilet
– hea tuju

Laager toimub, kui registreerub vähemalt 20 last.
Registreeruda saab kuni 5.aprillini ning samaks ajaks tuleks tasuda ka laagri tasu, 75 eurot, SA Avatud Kool arveldusarvele EE542200221059790946 (selgituseks “Detektiivilaager 22-24.04.2019, lapse nimi).

Lisainfo piret.carson@avatudkool.ee.