LINNALAAGER "TEATER-MUUSIKA-KINO" 23-25.04.2018

Aprilli koolivaheajal pakume koolilastele ägedat võimalust veeta 3 mängulist päeva meie linnalaagris ning tutvuda lähemalt nii teatri-, kino- kui ka muusika imelise maailmaga. Mängime koos, leiame uusi sõpru, teeme bändi, uudistame lavataguseid ja katsetame filmitegemist!

Esmaspäeval, 23.04, pühendume muusikale – peale tutvumist põristame trumme ja tinistame pille Killbaba (Bombillaz) juhendamisel Väike Linn mängutoas, kus toimub ka kohapeal loodud bändide festival ning saab loomulikult ka mängida.

Teisipäeval, 24.04, läheme filmi sisse – meid ootab Filmimuuseum Maarjamäel, kus saame osa filmi kõige põnevamatest, aga ka keerukamatest ülesannetest. Lapsed saavad proovida näiteks valgustaja, kostüümikunstniku, operaatori või hoopis režissööri ametit.

Kolmapäeval, 25.04, tutvume teatrieluga – päev algab ekskursiooniga Rahvusooper Estonias ning jätkub samal teemal, kui lapsed saavad ise katsetada, kuidas teatritegemine välja näeb. Päeva lõpetame uhke maskiballiga, igaüks võib kehastuda, kelleks soovib. Kostüümid kaasa!

Laagri päevakava:
9.15 Ootame varajasi ärkajaid
10.00 Laagripäeva algus
10.30-13.00 Õppekäik, inspiratsiooni kogumine
13.00 Lõuna
14.00-16.00 Tegevused ja mängud koolis
16.00 Laagripäeva orienteeruv lõpp
16.00-17.00 Vaba mäng vanemate ootuses
17.00 Kohtumiseni!

Linnalaagrisse ootame nii eesti- kui vene emakeelega 1-2. klassi lapsi, kuid laagris räägime põhiliselt ikka eesti keeles.
Laagri maksumus on 95 eurot, mis sisaldab lõunasööke ja tervislikke snäkke, pileteid ja transporti, toredaid  laagrijuhendajaid ning kõiki vahvaid tegevusi kolmel päeval. Laagri “pesa” asub Avatud Koolis, Põhja-Tallinnas, aadressil Karjamaa 1/Kopli 92.

Laagrisse võta kaasa:
– vahetusjalatsid
– õueriided
– roheline ühistranspordikaart
– õpilaspilet
– hea tuju 🙂

Laager toimub, kui registreerub vähemalt 25 last.
Registreeruda saab kuni 13.aprillini ning samaks ajaks tuleks tasuda ka laagri tasu, 95 eurot, SA Avatud Kool arveldusarvele EE542200221059790946 (selgituseks “Linnalaager 23-25.04, lapse nimi).
Lisainfo piret.carson@avatudkool.ee.

Tule ise ja kutsu sõber ka kaasa!
Registreeru SIIN!

Kirjuta meile