Huvikooli ringid ja laagrid

Avatud Kooli huvikoolis saavad lapsed avastada loodus- ja reaalteaduste põnevat maailma ning kogeda teist keeleruumi. Lapsevanemad näevad, kuidas ning millistele põhimõtetele ja väärtustele tuginedes hakkab õppetöö toimuma 2017. aasta sügisel alustavas Avatud Kooli põhikoolis.

Huvikooli kodukord

Linnalaager “Igapäevaelu maagia ehk teadus meie ümber”

Viis päeva täis robotite ehitamist, teaduslikke katseid ja keelekümblust, laagri lõpetab teadusmess. Lisaks põnevatele tubastele ja õues toimuvatele tegevustele on igas päevas kaks suupistete pausi ning maitsev ja toitev lõunasöök.

Võtame vastu lapsi kahes vanuserühmas (5–7 ja 7–9 aastat), grupi suurus 30 last. Lastega tegeleb kaks eestikeelset õpetajat, kaks venekeelset õpetajat ja üks abiõpetaja.

Järgmine laager on plaanis 2017. aasta sügisesel koolivaheajal.

Mitmekeelne robootika ja teaduse ring

5–7 ja 7–9 aastastele lastele, üks kord nädalas kestvusega 90 minutit. Aeg sisaldab mitmekesist ja mängulist õppimist, aga ka pause ja väikest tervislikku suupistet. Huviringi õppekava keskendub atraktiivsele loodusteadusele ning robootika ja programmeerimise tutvustamisele.

Grupis on 30 last, kellega tegeleb korraga kaks õpetajat. Õppetöö toimub eesti ja vene keeles.

Kuutasu: 35 eur/kuu

Sügisest 2017 toimuvad huvikooli tunnid Avatud Kooli ruumides aadressil Karjamaa 1. Tundide toimumisajad selguvad augustikuu jooksul. Oma huvist ringi vastu võite meile teada anda e-postile huvikool@avatudkool.ee

Mitmekeelne väikeste loodusteadlaste ring

3–5 aastastele lastele, üks kord nädalas kestvusega 60 minutit. Lapsed mängivad, leiutavad, nuputavad ja õpivad koos loodusteaduse imesid tundma.

Grupis on kuni 20 last, kellega tegeleb korraga kaks õpetajat. Õppetöö toimub eesti ja vene keeles.

Kuutasu 25 eur/kuu

Vanematekool

Lapsevanemate kool pakub vanematele ja haridushuvilistele võimaluse saada uusi teadmisi lastekasvatuse ja haridusuuenduse vallast, kui oma valdkonna eksperdid korraldavad seminare nii eesti kui vene keeles.

Huvikooli meeskond

Kirjuta meile