Huvikool

Avatud Kooli huvikoolis saavad lapsed lisaks loodus- ja reaalteaduste põneva maailma avastamisele tegeleda ka mitmete spordi- ja muude huvialadega. Osa huviringe on kakskeelsed, et toetada teise keeleruumi kogemisega laste sõbralikke hoiakuid kaaslaste suhtes ning pakkuda lapsevanematele võimalust tutvuda Avatud Kooli õppemeetoditega – samal kakskeelsel moel ning samadele põhimõtetele ja väärtustele tuginedes toimub ju õppetöö ka Avatud Kooli põhikoolis.

Huvikooli 2017/2018. õppeaasta kestab 18. septembrist kuni 25.maini vastavalt huvikooli tunniplaanile, kokku 31 õppenädalat. Koolivaheaegadel huvikooli tunde ei toimu. Huviringidesse ootame nii Avatud Kooli kui ka teiste koolide õpilasi ja koolieelikuid alates 5. eluaastast. Esmajärjekorras registreerime huviringidesse Avatud Kooli õpilased.

Registreerumine huviringidesse toimub terve õppeaasta jooksul jooskvalt.
NB! Kõik tunnid toimuvad Avatud Kooli ruumides aadressil Karjamaa 1, III korrus.

Registreerumine huviringidesse

Lisaks huviringidele korraldab huvikool koolivaheaegadel lastele linnalaagreid, läbi vanemate kooli lapsevanematele harivaid loenguid haridust ja lapse arengut puudutavatel teemadel ning koordineerib ka Avatud Kooli pikapäevarühma tööd.

Huvikooli meeskond