Huvikooli ringid ja laagrid

Avatud Kooli huvikoolis saavad lapsed avastada lisaks loodus- ja reaalteaduste põnevale maailmale tegeleda ka mitmete spordialade ja huvialadega. Jätkame kindlasti ka kakskeelsete huviringidega, et toetada teise keeleruumi kogemisega laste sõbralikke hoiakuid kaaslaste suhtes ning pakkuda võimalust tutvuda Avatud Kooli põhimõtetega. Lapsevanemad näevad, kuidas ning millistele põhimõtetele ja väärtustele tuginedes toimub õppetöö 2017. aasta sügisel alustavas Avatud Kooli põhikoolis.

Huviringid ja nende täpsed toimumisajad selguvad augustikuu lõpus ja siis avaneb ka registreerimine huviringidesse.

Huvikooli õppetöö algab 18. septembrist ning kestab 25.maini vastavalt huvikooli tunniplaanile, kokku 31 õppenädalat. Huviringidesse on oodatud nii Avatud Kooli kui ka teiste koolide õpilased.

Vanematekool

Lapsevanemate kool pakub vanematele ja haridushuvilistele võimaluse saada uusi teadmisi lastekasvatuse ja haridusuuenduse vallast, kui oma valdkonna eksperdid korraldavad seminare nii eesti kui vene keeles. Info vanematekooli seminaride kohta ilmub siia jooksvalt.

Huvikooli meeskond

Kirjuta meile