Muusikaõpetaja

OOTAME ENDAGA LIITUMA AKTIIVSET JA LOOVAT MUUSIKAÕPETAJAT (osalise koormusega ametikohale)

Sinu ülesandeks on aidata lastel ja noortel õppida mõistma ja armastama muusikat ning suunata neid musitseerimisest ja laulmisest rõõmu tundma. Uue muusikaõpetaja töökoormuseks Avatud Koolis on tuleval õppeaastal 13 kontakttundi nädalas, 4.-9. klassis.

Pakume Sulle

• Võimalust ning vabadust luua uuendusliku kooli muusikatundide sisu ning olla seeläbi keskses rollis kooli arengus.
  • Nutikaid 4.-9. klassi lapsi ja noori, kelles hoida ja sütitada armastust laulmise, pillimängu ning muusika vastu.
  • Võimalust käivitada koolibänd, orkester või muu populaarne muusikaline rühmitus.
  • Toetavat sisseelamisprogrammi, sh mentorit.
  • Pidevaid arenguvõimalusi regulaarsete ja rikastavate (sise)koolituste näol.
  • Spordi- ja tervisekompensatsioon Stebbys.
  • Inspireerivaid kolleege ja toetavat juhtkonda.
  • Meeleolukaid meeskonnasündmuseid.
  • Mõnusat töökeskkonda.

Tänu osalisele koormusele jääb Sul aega ka teiste Sinu jaoks oluliste asjadega tegelemiseks.

Ootame Sinult

• muusikaõpetuse õppekava valdamist ning pillimänguoskust,
  • erialast kõrgharidust (võib olla ka omandamisel),
  • vähemalt aastast pedagoogilise töö (õpetamine, juhendamine) kogemust lastega ja/või noortega;
  • valmisolekut õpetada mitmekeelses klassiruumis,
  • rõõmsameelsust, mängulisust, energiat ja vaimustumist muusikast ning lastest,
  • loovust ja ideid nii muusikatundide kui kooliürituste rikastamiseks,
  • valmisolekut panustada ülekoolilistel sündmustel.

Kandideerimise tähtaeg on 11. august.

Kui see on võimalus, mida oled oodanud, siis täida 11. augustiks kandideerimisavaldus siin.

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, kirjuta palun sandra.jarv@avatudkool.ee või helista 59007252.