UNICORN SQUAD - tehnoloogiaring tüdrukutele (10+)

Unicorn Squad tehnoloogiaringi tundides lahendatakse erinevaid loodusõpetuse-, robootika-, inseneeria-, multimeedia- ja elektroonikavaldkonna praktilisi ülesandeid. Huviringiga ootame liituma 10-14-aastaseid tüdrukuid. Õpingud toimuvad kursusena: 10 kohtumist esimesel ja 10 kohtumist teisel õppeperioodil. Üks kohtumine kestab kaks tundi või natuke peale.

Juhendaja Erika Kuningas omab noorsootöö tase 6 kutset ja on läbi viinud Rakett 69 õpihuvilaagreid. Igapäevaselt töötab Erika Huvikeskus Kullo Tallinna Ettevõtuskülas mängujuhi/juhendaja ning lisaks rattakooli juhendajana. Oma töös peab Erika oluliseks aktiivõppe meetodit ning soovib, et lapsed läbi tegevuste/katsetamise ning eduelamuste/ebaõnnestumiste kogemise saaksid mõjutada oma isiklikku arengut.

PS Kes soovib veidi täpsemalt teada, millega Unicorn Squad tegeleb, saab SIIT kuulata Unicorn Squadi asutajate mõtteid.

Toimumise aeg: neljapäeval kell 15:20-17:20. Esimene tund toimub 29. septembril.

Osalustasu: 60 eurot / neli kohtumist. NB! Hinna sees on maitsvad kaneelisaiakesed, mis kõige paremini ükssarvikute meeli turgutavad.

REGISTREERIMINE

HK Unicorn Squad on liikumine, mis pakub huviharidusena tehnoloogiaõpet ainult tüdrukutele. Ettevõtmine sai alguse 2018. aasta sügisel. 2022. aasta kevadel on HK Unicorn Squadil 160 ringi, milles osaleb ligi 2000 tüdrukut üle Eesti.

Lisaks kahele kursusele õppeaastas toimub igal aastal HK Unicorn Squad suvelaager, kus lahendatakse erinevaid meeskondlikke tehnoloogia, matemaatika ja füüsikaga seotud ülesandeid, tehakse sportmänge, külastatakse kultuuriasutusi ning kohtutakse inspireerivate naisliidritega.

 

Õpetaja Erika