Matkalaager 2023

Matkale-matkale! 11.-13. augustil toimub ööbimisega matkalaager koos kogenud noorsootöötajate Viktor Panasenko ja Aleksandr Arabkiniga. Avatud Kooli poolt saadab lapsi paljudele tuttav huvikooli juht Olesja Rotar.

Matkal saavad lapsed teada, kuidas
– valida laagriplatsi ja panna telgid püsti,
– teha lõket ja valmistada lõkkel maitsvaid roogi,
– metsas kasvavaid ravimtaimi korjata ja kasutada,
– teha sõlme, mis võib su elu päästa jpm.

Lisaks ootavad lapsi toredad meeskonnamängud, seikluslik fotojaht, imelised laulud lõkke juures ja lihtsalt looduses mõnulemine!

Laagri kava:
– 1. päev kell 10:00-14:00 -> sissejuhatav päev Stroomi rannas, mille käigus saavad osalejad baasoskused metsas toimetulemiseks.

– 2. päev -> sõidame liinibussiga Nõmmeveskile (Harjumaa) ja jääme ööseks metsa! Kogunemine kell 11:30 Balti jaamas.

– 3. päev -> tuleme kell 16:20 Tallinna tagasi.

Osalejate arv: kuni 17 inimest vanuses 9+

Hind: 110 eurot

Töökeel: vene ja eesti

VAJALIK VARUSTUS:

– ilmastikule vastavad riided, veekindel ese, soe riideese, varusokid, müts (päikese eest kaitsmiseks), soovil plätud (mida saab õhtul jalga panna, kui saapad kuivavad);
– roheline sõidukaart või õpilaspilet sõidukaardi funktsiooniga;
– magamiskott, magamisalus;
– isiklik tops, kauss, söögiriistad, veepudel;
– hambahari, hambapasta, vajadusel isiklikud ravimid, laetud telefon.
– korraldaja poolt: toit, bussipiletid, matkavarustuse rent (telgid, toidu valmistamise nõud jne).

Kontakt: huvikool@avatudkool.ee, tel 5137 029

Pilt: Viktor Panasenko