Itaalia keel ja kultuur (9+) / Итальянский язык и культура

Пицца, паста, Феррари, мода — это все Италия. На уроках мы познакомимся с культурой и традициями этой страны, узнаем много любопытного о привычках ее жителей, кухне, песнях, играх, языке жестов. По окончании курса учащийся сможет представиться, кратко рассказать о себе и своей семье, купить продукты и заказать понравившееся блюдо в ресторане, выучит названия ряда домашних и диких животных, будет знать дни недели, цвета, числа и т. д. Кроме того, во время уроков мы вместе продегустируем и попробуем приготовить простые итальянские блюда.

Занятия ведет Ирина Демьянова, которая долгое время жила, училась и преподавала в Италии и безумно любит эту страну и ее культуру.

Время проведения: вторник, 15:20-16:20

Стоимость: 30 евро

Ciao!

Pitsa, pasta, Ferrari, mood – kõik need märksõnad toovad esimesena silme ette justnimelt Itaalia.

Itaalia keele ja kultuuri huviringis tutvume selle maa kultuuri ja traditsioonidega; saame teada palju huvitavat Itaalia elanike harjumuste, köögi, laulude, mängude, viipekeele jpm kohta.

Kursuse lõpus oskab õpilane end tutvustada, rääkida endast ja oma perest, toidupoes õiget kaupa küsida ja restoranis oma lemmikrooga tellida. Õpime ära hulga kodu- ja metsloomade nimetusi, saame teada, kuidas kõlavad itaalia keeles nädalapäevad, värvid, numbrid jpm. Lisaks keeleteadmiste omandamisele proovime kindlasti valmistada ka lihtsaid, aga klassikalisi itaaliapäraseid roogasid.

Huviringi tunnid toimuvad vene ja itaalia keeles. Eesti keelt emakeelena rääkiv itaalia keele huviline, ära lase end sellest hirmutada! Meie pikaaegne kogemus jaapani ja hiina keele huviringides on näidanud, et keeleklubides saavad ka eestikeelsed lapsed väga ilusti hakkama.

Huviringi viib läbi Irina Demjanova, kes elas, õppis ja õpetas pikka aega Itaalias ning on sellesse riiki ja kultuuri meeletult armunud.

Toimumise aeg: teisipäeval kell 15:20-16:20

Osalustasu: 30 eurot