Klassiõpetaja

Avasime 2017. aasta septembris uue kooli, kus õpivad üheskoos nii eesti kui vene emakeelega õpilased ning töötavad koos eri rahvustest õpetajad. Avatud Koolis rakendame keelekümbluse ja projektõppe vorme ning klassiõpetajatel on meie koolis keskne roll.

2018. aasta sügisest liituvad meiega kaks uut esimest klassi ning seetõttu otsime oma tiimi juurde uusi klassiõpetajaid.

Meie klassiõpetajad moodustavad omavahel tihedalt koostööd tegeva tandemi, et koos luua igale õpilasele Avatud Koolis parim võimalik õpikeskkond. Õpetajad töötavad sama emakeelega õpetajate paarides ning teevad tihedat koostööd teises keeles ja teisi aineid andvate õpetajatega.

Kas see on võimalus, mida Sina oled just oodanud? Või tead inimest, kes sellisest pakkumisest unistab? Palun kirjuta meile konkurss@avatudkool.ee, sest käes on unikaalne võimalus liituda meie noorusliku ja koostöise tiimiga!

Ootame Sind, tore ja tragi õpetaja, et ehitada ühiselt üles kaasaegne ja innovaatiline kool, mis võimaldab realiseerida iga lapse arengupotentsiaali ja õpetajal tunda, et sai ikka hea kool meil valmis! Klassiõpetajana on Sinul kanda selles tähtis roll, koolina meil aga pakkuda Sulle selleks kõigeks vajalik mitmekülgne tugi.

Otsime meeskonda nii kogenud kui alles alustavaid klassiõpetajaid. Meie koolis töötavad õpetajad kahekesi koos ja alustaval õpetajal on hea võimalus kogenuma kolleegi kõrval aasta või paar õppida enne kui ise õpetajana koguvastutust kanda.

Ootused klassiõpetajale:

• Valmisolek õpetada mitmekeelses klassiruumis.
  • Soov ja oskused teha koostööd, ühiselt planeerida ja korraldada õppetööd.
  • Õppimisest ning lapsest lähtuv suhtumine õppetöösse
  • Valmisolek olla kaasaja ja koostööpartner ka koolivälistele osapooltele
  • Väärtuspõhine õpetamisstiil.
  • Kasuks tulevad teadmised ja kogemused ühes järgmistest valdkondadest: üldõpetus, keelekümblus, projektõpe, loodus- ja täppisteadused.
  • NB! Eesti emakeelega õpetaja ei ole vene keele oskus vajalik, aga valmisolek õppida tuleb kasuks.

Mida me Sulle pakume?

• Suuri väljakutseid ning keskset rolli uuendusliku kooli käivitamises.
  • Läbimõeldud arengutuge, rohkelt koolitusi Eestis ja välismaal.
  • Inspireerivaid kolleege ja motiveerivat töökeskkonda.

Kandideerimine:

Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile konkurss@avatudkool.ee märksõna all „Klassiõpetaja 2018″ hiljemalt 12. aprilliks.

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, helista julgelt meie värbamise projektijuht Ina Teppile telefonil 508 2750 või kirjuta ülal nimetatud aadressil.