Klassiõpetaja

Oh seda õnne – üks Avatud Kooli klassiõpetaja saab varsti emaks ning selle positiivse uudise taustal saame oma tiimi juurde võtta veel ühe ägeda algklasside õpetaja!

Avasime 2017. aasta septembris uue kooli, kus õpivad üheskoos nii eesti kui vene emakeelega õpilased ning töötavad koos eri rahvustest õpetajad. Avatud Koolis rakendame keelekümbluse ja projektõppe vorme ning klassiõpetajatel on meie koolis keskne roll.

Meie klassiõpetajad moodustavad omavahel tihedalt koostööd tegeva tandemi, et koos abiõpetajate ja tugispetsialistidega luua igale õpilasele Avatud Koolis parim võimalik õpikeskkond.

Kas see on võimalus, mida Sina oled just oodanud? Või tead inimest, kes sellisest pakkumisest unistab? Palun kirjuta meile konkurss@avatudkool.ee, sest käes on unikaalne võimalus liituda meie noorusliku ja koostöise tiimiga!

Ootame Sind, tore ja tragi õpetaja, et ehitada ühiselt üles kaasaegne ja innovaatiline kool, mis võimaldab realiseerida iga lapse arengupotentsiaali ja õpetajal tunda, et sai ikka hea kool meil valmis! Klassiõpetajana on Sinul kanda selles tähtis roll, koolina meil aga pakkuda Sulle selleks kõigeks vajalik mitmekülgne tugi.

Meie konkursi käivitas küll vajadus otsida inimest lapsepuhkusele suunduva õpetaja asemele, aga kasvava koolina tekib meile igal aastal õpetaja ametikohti juurde, mistõttu ei hakka me üldse asendamisest rääkimagi ja pakume kohe tähtajatut lepingut.

Ootused klassiõpetajale:

• Algklassides või lasteaias õpetamise kogemus.
  • Valmisolek õpetada mitmekeelses klassiruumis.
  • Väärtuspõhine õpetamisstiil.
  • Hea meeskonnamängija, kes oskab kaasata nii abiõpetajaid, aineõpetajaid kui ka lapsevanemaid.
  • Kasuks tulevad teadmised ja kogemused ühes järgmistest valdkondadest: üldõpetus, keelekümblus, projektõpe, loodus- ja täppisteadused.
  • NB! Vene keele oskus ei ole vajalik, aga valmisolek õppida tuleb kasuks.

Mida me Sulle pakume?

• Suuri väljakutseid ning keskset rolli uuendusliku kooli käivitamises.
  • Läbimõeldud arengutuge, rohkelt koolitusi Eestis ja välismaal.
  • Inspireerivaid kolleege ja motiveerivat töökeskkonda.

Kandideerimine:

Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri läbi CV-Online keskkonna või aadressile konkurss@avatudkool.ee märksõna all „Klassiõpetaja 2017″ hiljemalt 23. oktoobriks.

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, helista julgelt meie värbamise projektijuht Ina Teppile telefonil 508 2750 või kirjuta ülal nimetatud aadressil.

Abi eest uue ja toreda kolleegi leidmisel täname CV-Online meeskonda, kes ei küsi tasu meie kuulutuse esitamise eest!

Kirjuta meile