Французский язык и культура / Prantsuse keel ja kultuur (9+)

Приглашаем в кружок французского языка и культуры. Выучим базовый словарный запас, пройдем основы грамматики и через музыку, анимационные фильмы и живопись познакомимся с французской культурой. Узнаем много интересного о жителях Франции и развенчаем некоторые мифы о них: как вы думаете, все ли французы любят багет и носят берет?

Вести занятия будет Виктория Ясинская. Многие знают Вику как учителя русского языка и не догадываются, что она дипломированный преподаватель французского и ведет частную практику. À bientôt!

Время проведения: вторник, 15:20-16:20

Стоимость: 30 евро

РЕГИСТРАЦИЯ

Bonjour, ça va?

Kutsume sind prantsuse keele ja kultuuri ringi!

Huviringis õpime põhilist sõnavara, grammatika aluseid ning tutvume prantsuse kultuuriga läbi muusika, animafilmide ja maalide. Saame teada palju huvitavat Prantsusmaa elanike kohta ja kummutame mõned müüdid: kas ikka kõik prantslased armastavad baguette ja kannavad barette?

Huviringi tunnid toimuvad vene ja prantsuse keeles. Eesti keelt emakeelena rääkiv prantsuse keele huviline, ära lase end sellest hirmutada! Meie pikaaegne kogemus jaapani ja hiina keele huviringides on näidanud, et keeleklubides saavad ka eestikeelsed lapsed väga ilusti hakkama.

Tunde viib läbi Viktoriia Iasinskaia. Paljud teist teavad Vikat kui vene keele õpetajat, aga väga vähesed teavad, et tegelikult on ta ka diplomeeritud prantsuse keele õpetaja, kellel on pikk eratundide andmise kogemus. À bientôt!

Toimumise aeg: teisipäeval kell 15:20-16:20

Osalustasu: 30 eurot

REGISTREERIMINE