Poistekoor / Хор мальчиков

Laulukooris saavad laulmist proovida igas vanuses Avatud Kooli lapsed, keda juhendab meie kooli muusikaõpetaja Sirje Medell. Laulukoori esinemisi saab nautida kõikidel kooliüritustel jõulupeost aastalõpupeoni ning (hoiame pöialt!) ka 2022. aasta noorte laulupeol. Sirje on tunnustatud vokaalpedagoog ja muusikaõpetaja, kes on saavutanud oma juhendatavatega auhinnalisi kohti vabariiklikel ja rahvusvahelistel võistlustel.

Osalustasu: tasuta

Ждем всех учеников Открытой школы в хоровой кружок, которым руководит признанный педагог по вокалу Сирье Меделл. Детям очень нравятся песни, которые подбирает для них Сирье, — вспомните хотя бы «‎Mina olen robot…», которая была на слуху у всей школьной общины пару лет назад. Хор не только развивает дыхание и музыкальный слух, но и учит не бояться выступлений и сцены. Хор выступает на всех школьных праздниках, и мы надеемся, что в 2022 году мы с гордостью будем наблюдать за нашими учениками на молодежном празднике песни и танцев.

Стоимость: бесплатно