Loodusõpetuse õpetaja

Avatud Koolis rakendame keelekümbluse ja projektõppe vorme ning õppetöö planeerimine ja läbiviimine toimub õpetajate koostöös.

Meie õpetajad moodustavad omavahel tihedalt koostööd tegeva tandemi, et koos luua igale õpilasele Avatud Koolis parim võimalik õpikeskkond.

Avatud Kooliga tutvumiseks soovitame vaadata sissejuhatuseks videot siit

Kas see on võimalus, mida Sina oled just oodanud? Või tead inimest, kes sellisest pakkumisest unistab? Palun kirjuta meile konkurss@avatudkool.ee, see on unikaalne võimalus liituda meie noorusliku ja koostöise tiimiga!

Ootame Sind, tore ja tragi õpetaja, et ehitada ühiselt üles kaasaegne ja innovaatiline kool, mis võimaldab realiseerida iga lapse arengupotentsiaali ja õpetajal tunda, oma võimalusi ja olulist rolli iga lapse teekonnal!

Avatud Kooli on valmis loodusõpetuse õpetaja liitumiseks!

Meie lapsed on nüüd nii suureks kasvanud, et pakume sügisest tööd põhikooli loodusõpetuse õpetajale.

Töö sisuks on laste inspireerimine loodusõpetuse teemadel läbi ainetundide ja loodusteemaliste projektide. Võimalus praktiseerida paarisõpetamist ja kõikvõimalikku muud koostööd teiste õpetajatega. Luua ja arendada õppematerjale, kujundada õpiüritusi, käivitada traditsioone ja osaleda lastega kõikvõimalikel konkurssidel ja võistlustel. Võimalused on piiritud ja ootus laste huvi, teadmised ja säravad silmad nii lastel kui õpetajal endal!

Ootused õpetajale:

• Kirglik huvi ja sügavad teadmised loodususainete vastu.
  • Julgus, soov ja loovus lastega töötamiseks.
  • Varasem õpetajatöö kogemus ja erialane kõrgharidus (võib olla omandamisel).
  • Soov ja oskused teha koostööd kolleegidega, ühiselt planeerida ja korraldada õppetööd.
  • Valmisolek õpetada mitmekeelses klassiruumis.
  • Huvi õppida ja täiendada oma teadmisi ning oskusi õpetajana.

Mida me Sulle pakume?

• Suuri väljakutseid ning keskset rolli uuendusliku kooli käivitamises.
  • Väärilist töötasu ja arenguvõimalusi.
  • Inspireerivaid kolleege ja toetavat juhtkonda.
  • Nutikaid õpilasi ja toredaid peresid.
  • Mõnusat töökeskkonda.

Kandideerimine:

Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri märksõnaga LOODUSÕPETUS aadressile konkurss@avatudkool.ee hiljemalt 14. aprilliks.

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot, kirjuta palun helen.sabrak@avatudkool.ee või helista 56625888.