Oluline info kodus õppimise perioodiks

Alates 16.märtsist on kogu Avatud Kooli õppetöö kaugõppe formaadis ja siit lehelt leiab lapsevanem olulist infot selleks õppeperioodiks.

Päevakava:

• Iga koolipäeva õppetöö tehakse lapsele ja vanemale nähtavaks hiljemalt kell 9.00 Stuudiumis, kus koduste ülesannete all on link, mille kaudu jõuab laps päevaks määratud õppetööni.
  • Palume ülesanded võimalusel täita sama päeva õhtuks.

NB! Kui laps jääb haigeks või ei saa muul põhjusel õppetöös osaleda, siis tuleb sellest koheselt õpetajat teavitada Stuudiumi kaudu, nii nagu tavapäraselt puudumistest teavitame.

Õppetöös kasutatavad digikeskkonnad:

Stuudium

Google Classroom

Opiq

Juhendid õpilasele

Olulised kontaktid:

1. KÕP-õpetaja või aine õpetaja- lapsevanem suhtleb õpetajaga Stuudiumi vahendusel;
  2. IT-tugi: koduope@avatudkool.ee
  3. Kooliõde Kairit Orgusaar on valmis peresid nõustama tööpäevadel E-N kell 8.00 -16.00 telefonil 59824802.
  4.  Uudse õpiolukorraga kohanemisel pakub lastele ja nende vanematele tuge meie tubli tugimeeskond:

*Telefonile vastavad psühholoogid vastavalt graafikus märgitud aegadele:

Kasulikku lugemist:

Soovitused koduses isolatsioonis või karantiinis olevale inimesele

Kuidas aidata lastel COVID-19 puhangu ajal stressiga toime tulla

Kuidas COVID-19 puhangu ajal stressiga toime tulla

Kuidas KRIISIGA toime tulla?