Võitluskunstid

Koostöös Jyoshinmon klubiga pakume lastele hommikusi võitluskunstide trenne, mille eesmärk on harmoonilise, terve ja tugeva isiksuse kujundamine. Treeningutel õpetavad kogenud treenerid väikestele sportlastele esialgset akrobaatikat (kukerpalle, üleveeretamist jne), üldist füüsilist treeningut (kätekõverdused, kõhulihaste harjutused, istessetõusud jne), spetsiaalset füüsilist treeningut ning võitlustehnikat.

Jyoshinmon klubi on üks tugevamaid karate ja kikkpoksi koolist Eestis. Ringi juhendab klubi asutaja Aleksandr Lanberg.

Toimumise aeg: kolmapäeval ja reedel kell 8:00-8:40

Osalustasu: 23 eurot / kuus

Восточные единоборства

Клуб Jyoshinmon приглашает детей на утренние тренировки по восточным единоборствам. Главное преимущество школы Jyoshinmon состоит в том, что у ее учеников есть возможность обучаться разнообразным единоборствам: карате, кобудо (традиционное окинавское оружие), грэпплинг, бразильское джиу-джитцу, кикбоксинг, рукопашный бой и основы самообороны.

На тренировках дети обучаются начальной акробатике (кувырки, перекаты и т. д.), общефизической подготовке (отжимания, упражнения на пресс, приседания и т. п.), специальной физической подготовке и непосредственно технике борьбы.

В Открытой школе занятия будет вести основатель клуба Александр Ланберг.

Время проведения: среда и пятница в 8:00-8:40

Стоимость: 23 евро / месяц