Koolistress

Kuidas aru saada, et lapsel on koolistress? Kuidas see väljendub tema käitumises ja millised tegurid võivad stressi tekitada? Millised sotsiaalsed ja emotsionaalsed oskused kuluvad lapsevanemale ja lapsele ära, et tekkinud olukorraga toime tulla? Kuidas tõsta lapse enesekindlust ning säilitada huvi õppimise vastu? Kuidas ise vaimset tasakaalu säilitada?

Kõigile neile küsimustele saab vastused 20.02 kell 17.30 Avatud Koolis toimuval vanematekooli loengul, mis seekord keskendub koolistressi teemale. Tallinna Laste Vaimse Tervise Keskuse kliiniline psühholoog ja pereterapeut Anna Haasma annab praktilisi nõuandeid ja kõigil soovijatel on võimalus oma kogemusi jagada. Olete oodatud!

Loengus osalemine maksab 10 eurot ühele perele ning osalemiseks registreeri end SIIN.