Koolilapse eakohane areng

Koolilapse eakohane areng ja levinumad raskused – NB! Eesti keeles!
25.01 kell 17.30-19.00 Avatud Koolis
Osalustasu 10 eurot pere kohta (kuni 2 vanemat).

Selles vanuses on lapse psüühilises arengus mitmeid olulisi muutusi, mis tulenevad abstraktse mõtlemise arengust, muutustest lapse sotsiaalsuses ja mitmetest kognitiivsetest väljakutsetest. Kohtumisel arutleme, millised muutused lapse psüühikas ja käitumises on eakohased. Millist rolli omavad lapse mõjutajatena vanemad, sõbrad ja ühiskonnas olevad eeskujud. Millised raskused ja mured on sellele arenguperioodile kõige iseloomulikumad – kuidas neid märgata, kuidas toetada ning millal abi otsida.

Seminari viib läbi kliiniline lapsepsühholoog-psühhoterapeut Marileen Olenko. Marileen töötab Tallinna Lastehaiglas, nüüdses Laste Vaimse Tervise keskuses, lastepsühhiaatria osakonnas. Tema igapäevane töö on olnud ühelt poolt diagnostikameeskonnas osalemine ehk lastele erinevate uuringute tegemine, nende vajaduste ja eripärade väljaselgitamine, mõtestamine ning neile vajaliku abi leidmine. Teine pool tema tööst on seotud teraapiaga. Marileen on õppinud psühhoanalüütilist laste- ja noorteteraapiat ning kasutanud seda oma töös emade ja beebidega, individuaalses teraapias väikelastega ja peredega.

Seminaril osalemiseks tuleks registreerida e-posti huvikool@avatudkool.ee kaudu või täita registreerimisvorm SIIN.

Osalustasu 10 eurot võite kanda SA Avatud Kool arvelduskontole EE542200221059790946 või tasuda kohapeal sularahas.

Kirjuta meile