Meeskond tahab kasvada

Hetkel meil ühtegi konkurssi käimas ei ole. Küll aga tasub aeg-ajalt ikka meie töökuulutusi otsida, sest kui mitte varem, siis järgmiseks sügiseks vajame kindlasti uusi tiimiliikmeid – alustavad meie juures siis ju uued esimese klassi lapsed!

Töökuulutused avaldame alati oma kodulehel. Samuti jõuab info vabade töökohtade kohta meie Facebooki lehele ja CV-Online, kes on meile alati olnud heade kolleegide otsimisel suureks abiks.

Nii et uue õppeaasta vaates on jäänud täpselt paras aeg, et oma liitumine Avatud Kooli perega läbi mõelda, käia meie juures ehk isegi oma tulevast töökohta külastamas, et siis juba rõõmsalt ja täie enesekindlusega meie järgmistel konkurssidel kaasa lüüa.

Kui Avatud Kooli kontseptsioon sul südame põksuma paneb ja tunned, et Avatud Kool võiks kas nüüd kohe või kaugemas tulevikus sulle inspireeriv töökoht ja professionaalne väljakutse olla, anna palun endast märku koolijuht Helenile aadressil helen.sabrak@avatudkool.ee.

Eriti kena, kui lisad oma kirjale ka nägemuse meie võimalikust koostööst ja töösoovi korral oma CV – nii teame Sinuga juba jooksvalt arvestada, kui mõni sobilik ametikoht peaks vabanema.

Kirjuta meile