Meeskond 2017. aasta sügiseks!

Oleme oma õpilastele leidnud suurepärased õpetajad. Nüüd otsime neile abiks fantastilisi tugispetsialiste,  et iga laps saaks sügisest meie koolis lisaks parimale haridusele ka vajaliku hoole ja toetuse.

Psühholoog ja eripedagoog, otsime Sind!

Vaata töö kohta lisainfot siit.

Samuti kogume võimalike huviliste kontakte, kelle jaoks võiks Avatud Kool nüüd kohe või kaugemas tulevikus inspireeriv töökoht ja uus professionaalne väljakutse olla.

Kui Avatud Kooli kontseptsioon sul südame põksuma paneb ja leiad, et meiega töötamine või kooli käivitamisel vabatahtlikuna osalemine pakub sulle huvi, anna palun endast märku Helenile aadressil helen.sabrak@avatudkool.ee. Eriti kena, kui lisad oma kirjale ka nägemuse meie võimalikust koostööst ja töösoovi korral oma CV.

Vabatahtlikuks kaasalöömiseks võid täita ka meie vabatahtliku ankeedi ja tööpakkumiste saamiseks liituda meie uudiskirjaga.

Kirjuta meile