Meeskond tahab kasvada

Avatud Kool kasvab mühinal ning otsime uueks õppeaastaks uusi toredaid kolleege. Kas sinu töökoht 2018 sügisest võiks olla Avatud Koolis?

MUUSIKAÕPETAJA (kandideerimise tähtaeg 9.08.2018)

LIIKUMISE ÕPETAJA (kandireerimise tähtaeg 9.08.2018)

ENGLISH TEACHER (Apply latest by 15.08.2018)

ERIPEDAGOOG (kandiderimise tähtaeg 21.08.2018)

RAAMATUPIDAJA (kandideerimise tähtaeg 6.08.2018)

Anna meile endast teada saates CV ja motivatsioonikiri aadressil: konkurss@avatudkool.ee.

Suvepuhkus on käimas ja on õige aeg läbi mõelda, kas sügisest võiks uue energiaga uues kohas alustada. Avatud Koolis on sul võimalus kujundada iseendale sobiv töökoht, rakendada kõiki oma parimaid ideid ja oskusi ning veeta päevi koos särasilmsete algklassilaste ning uuenduslike ja kõrgelt motiveeritud kolleegidega.

Kui Avatud Kooli kontseptsioon sul südame põksuma paneb ja tunned, et Avatud Kool võiks kas nüüd kohe või kaugemas tulevikus sulle inspireeriv töökoht ja professionaalne väljakutse olla, anna palun endast märku.

Eriti kena, kui lisad oma kirjale ka nägemuse meie võimalikust koostööst ja töösoovi korral oma CV – nii teame Sinuga juba jooksvalt arvestada, kui mõni sobilik ametikoht peaks vabanema.