Meeskond tahab kasvada

Avatud Kool kasvab mühinal ning otsime uueks õppeaastaks uusi toredaid kolleege. Kas sinu töökoht 2018 sügisest võiks olla Avatud Koolis?

ALUSTAV KLASSIÕPETAJA (eesti ja vene emakeelega)

KOGENUD KLASSIÕPETAJA (eesti ja vene emakeelega)

HARIDUSTEHNOLOOG (osalise koormusega)

ENGLISH TEACHER (part-time job)

Anna meile endast teada saates CV ja motivatsioonikiri aadressil: konkurss@avatudkool.ee. Kandideerimise tähtaeg on 12. aprill 2018.

Nii et uue õppeaasta vaates on jäänud täpselt paras aeg, et oma liitumine Avatud Kooli perega läbi mõelda, käia meie juures ehk isegi oma tulevast töökohta külastamas, et siis juba rõõmsalt ja täie enesekindlusega meie järgmistel konkurssidel kaasa lüüa.

Kui Avatud Kooli kontseptsioon sul südame põksuma paneb ja tunned, et Avatud Kool võiks kas nüüd kohe või kaugemas tulevikus sulle inspireeriv töökoht ja professionaalne väljakutse olla, anna palun endast märku.

Eriti kena, kui lisad oma kirjale ka nägemuse meie võimalikust koostööst ja töösoovi korral oma CV – nii teame Sinuga juba jooksvalt arvestada, kui mõni sobilik ametikoht peaks vabanema.

Kirjuta meile