Meeskond tahab kasvada

Ei läinudki kaua meie rõõmsast hõikest, et meeskond Avatud Kooli esimeseks tegevusaastaks on komplekteeritud, kui saabus elevust täis uudis, et üks meie õpetajatest saab varsti emaks!

Oh seda rõõmu – nüüd mahub meie tiimi veel üks vahva klassiõpetaja ja kasvava koolina otsustasime kutsuda ta enda juurde kohe päriseks 🙂 Loe lähemalt käimasolevast klassiõpetaja konkursist siit ja jaga meie kuulutust ka CV-Online keskkonna kaudu.

Järgmisel sügisel alustavad meie juures aga juba uued esimese klassi lapsed, mis tähendab, et kasvama peab ka meie koolipere. Nii et kui mitte tulla nüüd kohe, siis uue õppeaasta vaates on jäänud täpselt paras aeg, et oma liitumine Avatud Kooli õpetajatega läbi mõelda, käia meie juures ehk isegi oma tulevast töökohta külastamas, et siis juba rõõmsalt ja täie enesekindlusega meie järgmistel konkurssidel kaasa lüüa.

Kui Avatud Kooli kontseptsioon sul südame põksuma paneb ja tunned, et Avatud Kool võiks kas nüüd kohe või kaugemas tulevikus sulle inspireeriv töökoht ja professionaalne väljakutse olla, anna palun endast märku koolijuht Helenile aadressil helen.sabrak@avatudkool.ee. Eriti kena, kui lisad oma kirjale ka nägemuse meie võimalikust koostööst ja töösoovi korral oma CV. Ja ka vabatahtlikke kaasame jätkuvalt meeleledi oma tegemistesse!

Kirjuta meile