Meeskond 2017. aasta sügiseks!

Avatud Kool ootab sügiseks enda hulka veel:

JUHIABI,

• kes valdab hästi eesti ja vene keelt,
  • korraldab ära kõik, mis kooli ladusaks toimimiseks vaja ja
  • võimaldab seeläbi igal koolipere liikmel keskenduda nende põhitööle – lastel õppimisele, õpetajatel õpetamisele, koolijuhtidel kooli arendamisele ja vanematel teadmisele, et laps sai väärt kooli pandud.
  • Juhiabi töö on täiskohaga töö, mille piirid ulatuvad kõikjale üle kooli. Mis tähendab, et kindla peale on see üks ägedaim ja kõige rohkem rõõmu kogev ametikoht kogu kooli peal!

Loe juhiabi tööst lähemalt siit või küsi lisa konkurss@avatudkool.eeKandideerimise tähtaeg on 23.08.

MUUSIKAÕPETAJAT,

• kes valdab lisaks eesti keelele väga hästi vene keelt,
  • naudib tööd lastega, rõõmustab koolitundides õpetamise üle, unistab võimalusest laulukoore ja muusikaringe vedada ning
  • soovib uut moodi koolis ägedat muusikahariduse mudelit välja arendada.
  • Muusikaõpetajat vajame osalise koormusega, mistõttu sobib töökoht hästi lisatöökohaks või (täiend)õppimise kõrvale suurepärase praktilise kogemuse hankimiseks. Ja mis meil võiks olla selle vastu, kui keegi oma kooli lõputöö just meie kakskeelses koolis muusikahariduse andmisest kirjutaks!

Loe muusikaõpetaja tööst lähemalt siit või küsi lisa konkurss@avatudkool.ee. Kandideerimise tähtaeg on 28.08.

PIKAPÄEVARÜHMA ÕPETAJAID,

• kes valdavad eesti ja vene keelt või üht neist,
  • soovivad töötada selle nimel, et laste koolitundidele järgnev aeg oleks täidetud sisuka, arendava ja rohkelt rõõmu pakkuva tegevusega ning
  • kes aitaks kasvatada laste tunnet, et kool on üks hiiglama mõnus koht ja kooliaeg üks ülimalt mõnus aeg.
  • Pikapäevarühma õpetajad töötavad kahekesi koos igapäevaselt kl 14–17.30. Kel soovi, saab koormuse suurendamiseks ka mõne huvikooli ringi vedamise enda peale võtta või suisa muusikaõpetajana töööd teha. Töö ise on aga nagu heal pereemal ikka, täis naudingut, lusti ja vastutust, et koolitundidest saabuvad lapsed huvikooli tundidesse, õue müttama, sööma ja kõike muud hea tundega tegema jõuaks. Ootame kõiki – tragid tudengid, vahvad vanavanemad, noored pereemad või -isad (ka oma koduste võsukestega võib tulla).

Küsi pikapäevarühma õpetaja töö kohta lisa piret.carson@avatudkool.ee. Kandideerimise tähtaeg on 23.08.

Kui Avatud Kooli kontseptsioon sul südame põksuma paneb ja tunned, et Avatud Kool võiks kas nüüd kohe või kaugemas tulevikus sulle inspireeriv töökoht ja professionaalne väljakutse olla, anna palun endast märku Helenile aadressil helen.sabrak@avatudkool.ee. Eriti kena, kui lisad oma kirjale ka nägemuse meie võimalikust koostööst ja töösoovi korral oma CV.

Vabatahtlikuks kaasalöömiseks võid täita ka meie vabatahtliku ankeedi ja tööpakkumiste saamiseks liituda meie uudiskirjaga.

Kirjuta meile