Toitumine

Et laps jõuaks hommikuputru süüa, palume koolis olla hiljemalt kl 8.30, hiljem tulles ei jää aega süüa.

Võite lapsele soovi korral panna kooli kaasa tervislikke snäkke (puuviljad, võileib, marjad, juurviljad vms). Palun mitte panna lapsele kooli kaasa kommi, krõpsu ega limonaadi.

Püüame seista koolis tervislike eluviiside eest ning pakume lastele mitu korda päevas sooja toitu. Ühtlasi on paigas, et koolipäeva ajal Avatud Kooli õpilased puhvetis snäkke ostmas ei käi. Kui soovite anda oma lapsele taskuraha snäkkide ostmiseks, siis ta saab seda kasutada peale koolipäeva lõppu.

Pikapäeva rühmas on lastele ette nähtud täiendav toidukord (pikaväerühma tasu sees).

Samuti on võimalik tellida oma lapsele lisalõuna. Lisatoitu pakutakse sööklas iga päev pärast tunde, ajavahemikus 14:00- 15:00. Lisasöögikord ei ole seotud pikapäevarühmaga – süüa saavad kõik, kes on tellimisvormi täitnud. See on mõeldud just lastele, kes ei ole pikapäevarühma nimekirjas, aga sooviksid peale tunde veel keha kinnitada ning siis minna edasi kas huviringidesse, koju või teistesse, koolivälistesse trennidesse. Lisasöögi tasu on 1 euro/päevas, mis lisatakse igakuisele arvele ettemaksuna vastavalt tellimisvormi täitmisele.

Lapsel võiks olla koolis oma isiklik veepudel.

Iga nädala menüü leiab meie toitlustaja OÜ Flosse kodulehelt.