Toeta meid

Avatud Kooli algatus tegutseb vabatahtlikult ja meie tegevusse on panustanud kümned oma ala eksperdid, üle 40 vabatahtliku ja mitmed ettevõtted. Suur aitäh tehtu eest kõigile!

Kui tahad ka ise vabatahtlikuna kaasa lüüa, siis saada oma nimi, kontaktandmed ning märksõnad oma seniste kogemuste ja huvide kohta kontaktivormi kaudu või täida vabatahtliku ankeet.

Hindame väga nupukaid lahendusi! Kui sul on mõtteid, kuidas saaksime veelgi parema kooli teha või soovid ideede elluviimist rahaliselt toetada, siis oleme juba ette väga tänulikud (Helen või Rasmus on siinkohal headeks kontaktideks).

Alates 1. juulist 2017. aastal oleme kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste nimekirja. See teeb annetamise kergemaks nii juriidilistele kui ka eraisikutele, täpsem info Maksu- ja Tolliameti infolehel.

Toeta õpilast

Meile on väga oluline, et Avatud Kool oleks kättesaadav kõigile lastele. Oleme teinud selle nimel pikalt tööd, et ühel päeval saaksime erakooli asemel tegutseda munitsipaalkoolina. Selle unistuse täitumiseni aga soovime anda vajaduspõhist tuge neile, kes muidu meie kooli õppemaksu tõttu asuda ei saa.

Kui tunned, et soovid aidata kellelgi meie koolis õppida, oleme iga annetuse eest väga tänulikud. Võimalik on toetada õpilast poole (660 eurot) või aastase täisstipendiumi (1320 eurot) ulatuses, aga sobib toetus ka muul annetajale sobival viisil.

Rahalised toetused saab kanda Sihtasutus Avatud Kool kontole EE542200221059790946 lisades selgitusse oma soovi.

Meeskonnad, kellelt oleme õppinud

Creative Generation, Rocca al Mare kool, Püha Johannese kool, International School of Estonia, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Ülikooli Haridusinnovatsioonikeskus, School 21 London, Reach Academy London, Keelekümbluskeskus, Haridus- ja Teadusministeerium, Tallinna Haridusamet, Innove, Callisto, Noored Kooli, Heateo Sihtasutus.

Avatud Kooli visuaalse identiteedi ning kodulehe on loonud Velveti disainiagentuuri loov ja lahenduskeskne meeskond.

Parimaid õpetajaid ja teisi koolipere liikmeid aitab meil leida CV-Online.

Ürituste korraldamisel on meid aidanud Callisto, Festal ja UC Rent.

Kirjuta meile