Toeta meid

Avatud Kooli algatus tegutseb vabatahtlikult ja meie tegevusse on panustanud kümned oma ala eksperdid, üle 40 vabatahtliku ja mitmed ettevõtted. Suur aitäh tehtu eest kõigile!

Kui tahad ka ise vabatahtlikuna kaasa lüüa, siis saada oma nimi, kontaktandmed ning märksõnad oma seniste kogemuste ja huvide kohta kontaktivormi kaudu või täida vabatahtliku ankeet.

Hindame väga nupukaid lahendusi! Kui sul on mõtteid, kuidas saaksime veelgi parema kooli teha või soovid ideede elluviimist rahaliselt toetada, siis oleme juba ette väga tänulikud (Helen või Rasmus on siinkohal headeks kontaktideks).

NB! Alates 1. juulist 2017. aastal oleme kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste nimekirja.

See tähendab, et meile tehtavad annetused on ettevõtjast annetaja jaoks teatud piires maksuvabad ja füüsiline isik saab meile tehtud annetused oma maksustatavast tulust maha arvata. Täpsem info Maksu- ja Tolliameti infolehel.

Toeta õpilast

Meile on väga oluline, et Avatud Kool oleks kättesaadav kõigile lastele. Oleme teinud selle nimel pikalt tööd, et ühel päeval saaksime erakooli asemel tegutseda munitsipaalkoolina. Selle unistuse täitumiseni aga soovime anda vajaduspõhist tuge neile, kes muidu meie kooli õppemaksu tõttu asuda ei saa.

Kui tunned, et soovid aidata kellelgi meie koolis õppida, oleme iga annetuse eest väga tänulikud. Võimalik on toetada õpilast poole (750 eurot) või aastase täisstipendiumi (1500 eurot) ulatuses, aga sobib toetus ka muul annetajale sobival viisil.

Rahalised toetused saab kanda Sihtasutus Avatud Kool kontole EE542200221059790946 lisades selgitusse oma soovi.

Toeta kooli raamatukogu

Lisaks rahalistele annetustele oleme väga rõõmsad kui saate meile tuua kingituseks lastele mõeldud ilukirjandust ning teatmeteoseid. Meile on väga tähtis, et lastele oleks koolimajas pidevalt kättesaadavad mitmekülgsed raamatud nii eesti, vene kui inglise keeles, et laste huvi raamatute ja lugemise vastu saaks pidevalt toidetud uute, toredate teoste poolt.
Raamatuid võib tuua otse kooli (Aru 10, Tallinn) või leppida kokku info@avatudkool.ee

Meeskonnad, kellelt oleme õppinud ja kes meid on aidanud

Creative Generation, Rocca al Mare kool, Püha Johannese kool, International School of Estonia, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Ülikooli Haridusinnovatsioonikeskus, School 21 London, Reach Academy London, Keelekümbluskeskus, Haridus- ja Teadusministeerium, Tallinna Haridusamet, Innove, Noored Kooli ja Heateo Sihtasutus.

Avatud Kooli visuaalse identiteedi ning kodulehe on loonud Velveti disainiagentuuri loov ja lahenduskeskne meeskond.  Parimaid õpetajaid ja teisi koolipere liikmeid aitas meil leida CV-Online.

Ürituste korraldamisel on meid aidanud Callisto, Festal ja UC Rent. Oma kaubikut on laste mööbli transportimiseks lahkelt laenanud RGB ja väga sügavalt on meid liigutanud Isku büroomööbli osakonna juhataja Riina Erkmaa kaasamõtlemine.