TEADUSRINGI JUHENDAJA huvikoolis

Avatud Koolis õpivad üheskoos eesti ja vene emakeelega õpilased ning töötavad koos eri rahvustest õpetajad. Sügisest õpib koolis viis klassikoplekti lapsi 1.-3.klassini. Meie ühine eesmärk on pakkuda selle innovaatilise põhikooli õpilastele peale koolitundide lõppu arendavaid ja põnevaid huvitegevusi.

OOTAME ENDAGA LIITUMA LOOVAT JA TEADUSHUVILIST EESTI või VENE KEELT EMAKELENA VALDAVAT TEADUSRINGI JUHENDAJAT

Sinu ülesandeks on tutvustada algkoolilastele mänguliselt teadusvaldkonna ja loodusteaduste põhitõdesid ning innustada neid teadusringist rõõmu tundma. Sinu töökoormus meie juures on 1,5-3 tundi nädalas, sõltuvalt tööd alustavate ringide arvust. Õppetöö kestvus septembri keskpaigast 2018 kuni mai lõpuni 2019.

Pakume Sulle:

• võimalust ning vabadust luua teadusringi sisu
  • kaasaegseid vahendeid õppetöös kasutamiseks (arvuteid, tahvelarvuteid, projektorit jne)
  • koolitäit lapsi, keda teaduse valdkonnas innustada
  • avatud ja uuendusmeelseid kolleege, kellega koosööd teha ning
  • rohkelt koolitusi haridusvallas.

Tänu osalisele koormusele jääb Sul aega ka teiste Sinu jaoks oluliste asjadega tegelemiseks.

Ootame Sinult

• põhjalikke erialaseid teadmisi teaduse – ja loodusteaduste valdkonnas,
  • visiooni, kuidas teadusvaldkonda ja loodusteadusi lastele mänguliselt õpetada,
  • kõrgharidust (võib olla ka omandamisel),
  • valmisolekut õpetada mitmekeelses klassiruumis,
  • rõõmsameelsust, mängulisust, energiat ja vaimustumist teadusest ning lastest,
  • loovust ja ideid nii teadusringi kui ka kooliürituste rikastamiseks,
  • valmisolekut osaleda meeskonnaüritustel ning huvihariduse arendamises,
  • kasuks tuleb varasem kogemus pedagoogilise töö (õpetamine, juhendamine) vallas algklassi lastega.

Kandideerimise tähtaeg on 13. august. Lisaks CV-le ootame Sinu motivatsioonikirja, miks just sina teadusringi juhendajana Avatud Kooli kontseptsiooni ja väärtustega sobiksid. CV koos motivatsioonikirjaga saada palun aadressile konkurss@avatudkool.ee märksõna all „Teadusring”.

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot kirjuta konkurss@avatudkool.ee.