Õppemaks ja muud tasud

Avatud Koolis õppimise hinnakiri 2018/2019 õppeaastal:

Aastane tasu 2018/2019 õppeaastal alustanud õpilastel on 125 eurot kuus ehk 1500 eurot aastas. See tasu sisaldab:

• õppemaksu (1350 eurot) – mis tagab õppekirjanduse ja peamised õppevahendid koolis, koolipoolsed tugiteenused (psühholoog, logopeed, eripedagoog, õpiabi), katab õpetajate töötasu ja koolituste kulu ning kooli halduskulud.
  • toiduraha (150 eurot) – mis lisaks koolilõunale tagab igale lapsele võimaluse süüa ka sooja hommikueinet.

Aastane tasu 2017/2018 õppeaastal alustanud õpilastel on 121 eurot kuus ehk 1452 eurot aastas. See tasu sisaldab:

• õppemaksu (1302 eurot) – mis tagab õppekirjanduse ja peamised õppevahendid koolis, koolipoolsed tugiteenused (psühholoog, logopeed, eripedagoog, õpiabi), katab õpetajate töötasu ja koolituste kulu ning kooli halduskulud.

Õppemaksusoodustuste taotlemisest saab täpsemalt lugeda siit.

Koolivormi tellimise info ja hinnakiri on leitav siit.

Huviringide info ja hinnad leiate siit.

Loetelu isiklikest õppevahenditest, mis ei kuulu õppemakus sisse on leitav siit.