Muusikaõpetaja

OOTAME ENDAGA LIITUMA AKTIIVSET JA LOOVAT MUUSIKAÕPETAJAT (osalise koormusega ametikohale)

Sinu ülesandeks on aidata lastel õppida mõistma ja armastama muusikat ning suunata neid musitseerimisest ja laulmisest rõõmu tundma. Muusikaõpetaja töökoormuseks Avatud Koolis on sel õppeaastal vastavalt kokkuleppele 8-16 tundi nädalas.

Pakume Sulle

• võimalust ning vabadust luua uue kooli muusikatundide sisu,
  • koolitäit 1.-5.klassi lapsi, kelles hoida ja sütitada armastust laulmise, pillimängu ning muusika vastu,
  • võimalust käivitada koolibänd, orkester või muu populaarne muusikaline rühmitus,
  • avatud ja uuendusmeelseid kolleege, kellega ühtses meeskonnas tööd teha ning keda samuti muusikamaailma meelitada,
  • kaasaegset töökeskkonda ja mitmekügset enesetäiendust.

Tänu osalisele koormusele jääb Sul aega ka teiste Sinu jaoks oluliste asjadega tegelemiseks.

Ootame Sinult

• eesti- ja venekeelsete lastelaulude ning koolimuusika repertuaari valdamist ning pillimänguoskust,
  • erialast kõrgharidust (võib olla ka omandamisel),
  • vähemalt aastast pedagoogilise töö (õpetamine, juhendamine) kogemust algklassi lastega,
  • valmisolekut õpetada mitmekeelses klassiruumis,
  • rõõmsameelsust, mängulisust, energiat ja vaimustumist muusikast ning lastest,
  • loovust ja ideid nii muusika-, laulmise- ja liikumistundide kui ka kooliürituste rikastamiseks.

Kandideerimise tähtaeg on 11. juuni.

Lisaks CV-le ootame Sinu motivatsioonikirja, miks just sina muusikaõpetajana Avatud Kooli kontseptsiooni ja väärtustega sobiksid. CV ja kiri saada palun aadressile konkurss@avatudkool.ee märksõna all „Muusika”.