Muusikaõpetaja

Sügisel algab Avatud Koolis juba teine õpeaastata. Uuenduslikus põhikoolis õpivad üheskoos eesti ja vene emakeelega õpilased ning töötavad koos eri rahvustest õpetajad. Sügisest õpib koolis viis klassikoplekti lapsi 1.-3.klassini. Meie ühine eesmärk on ehitada üles innovaatiline kool, mis pakub parimat keskkonda nii õppimiseks kui õpetamiseks.

OOTAME ENDAGA LIITUMA AKTIIVSET JA LOOVAT NING EESTI JA VENE KEELT VALDAVAT MUUSIKAÕPETAJAT

Sinu ülesandeks on aidata lastel õppida mõistma ja armastama muusikat ning suunata neid musitseerimisest ja laulmisest rõõmu tundma. Sinu töökoormus on meie juures 12 tundi nädalas.

Pakume Sulle

• võimalust ning vabadust luua uue kooli muusikatundide sisu,
  • koolitäit lapsi, kellega algatada Avatud Kooli laulukoori ja miks mitte ka koolibändi traditsioon,
  • avatud ja uuendusmeelseid kolleege, kellega ühtses meeskonnas tööd teha ning
  • läbimõeldud arengutuge, rohkelt koolitusi.
  • Tänu osalisele koormusele jääb Sul aega ka teiste Sinu jaoks oluliste asjadega tegelemiseks.

Ootame Sinult

• vene- ja eestikeelsete lastelaulude ning koolimuusika repertuaari valdamist,
  • erialast kõrgharidust (võib olla ka omandamisel),
  • vähemalt aastast pedagoogilise töö (õpetamine, juhendamine) kogemust algklassi lastega,
  • valmisolekut õpetada mitmekeelses klassiruumis,
  • rõõmsameelsust, mängulisust, energiat ja vaimustumist muusikast ning lastest,
  • loovust ja ideid nii muusika-, laulmise- ja liikumistundide kui ka kooliürituste rikastamiseks.

Kandideerimise tähtaeg on 9. august. Lisaks CV-le ootame Sinu motivatsioonikirja, miks just sina muusikaõpetajana Avatud Kooli kontseptsiooni ja väärtustega sobiksid. CV koos kodutööga saada palun aadressile konkurss@avatudkool.ee märksõna all „Muusika”.

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot kirjuta konkurss@avatudkool.ee.