Loovmäng

Loovmänguring on lõbus ja arendav. Kohtumised on tulvil õpetlikest muinasjuttudest, liikumisest, muusikast, laulmisest, tantsimisest, ning otseloomulikult mängudest. Erinevad nime-, usaldus-, rüselemis-, koostöö-, julgus-, kulli-, püüdmis-, tähelepanu-, nutikus-, keskendumis-, mõtte-, äraarvamis-, heli-, ja rütmimängud õpetavad lapsi leidma lahendust uues, tundmatus olukorras ja peegeldavad alati reaalset elu. Ringitunnid on üles ehitatud loovmängu ja lastejooga põhimõtteid järgides ja meetodeid kasutades. Tundi integreeritud hingamisharjutused, ärksuspraktikad ja meditatsioonid arendavad ja parandavad laste vaimset ja füüsilist tervist ning toetavad rahulikkust, õnnelikkust, head koordinatsiooni ja loovust.

“Miks peaksid lapse mängima loovmängu? Et ennast ja teisi tundma õppida, õppida tundma oma seesmisi ja välimisi piire, õppida suhtlema teiste, meist erinevate inimestega ja õppida tundma ümbritsevat.”
– Anu Sööt –

Ring on mõeldud 7-10 aastastele lastele, juhendab Gea Grigorjev – lastejooga õpetaja ning Avatud Kooli psühholoog (läbinud perioodil 2015-2018 erinevaid teadveloleku praktilisi kursusi, 2016.a lastejooga väljaõppe ning 2018.a Anu Söödi loovmängu ja loovtantsu täiendkoolituse)

TEISIPÄEVITI kell 15.00–16.00
Kuutasu 25 eurot.
Grupi suurus on 15 last.
Tund toimub eesti keeles.

Registreeru SIIN.