Kunstiring

Kunstiringe on meil lausa kaks.

Venekeelses kunstiringis saavad lapsed iganädalaselt tegeleda nii kujutava kunstiga kui meisterdamisega, igal nädalal valmib teos, mida lapsed saavad kodus uhkusega presenteerida.

Õpetaja Viktoria Filippova kirjutab ennast:
Lapsepõlvest saati on minu unistuseks olnud saada õpetajaks või kunstnikuks. Minu unistus on täitunud – ma sain kunstiõpetajaks. Bakalaureuse- ja magistrikraadi kunsti vallas omandasin Tallinnas. Tegelen kunstiga igapäevaselt, õpin ise pidevalt ja õpetan joonistamist ja kunsti ka teistele.
Viimase 8 aasta jooksul olen osalenud akadeemilistel joonistamise- ja maalikursustel, minu tööd on olnud väljas mitmetel näitustel Eestis ja välismaal.
Lisaks kunstile on mulle südamelähedane ka käsitöö. Ootan väga uusi kohtumisi Avatud Kooli õpilastega!

Eestikeelne kunstiring läheb sel aastal seiklema tähtede maailma. Ei-ei, mitte taevatähtede. Hoopis kirjatähtede. Kas Sina tead, millise kunstniku nimi algab n-tähega? Aga w? Sellel rännakul uurime ajaloost tuntud suuri kunstnikke, päris tänapäevaseid eesti kunstnikke ja teeme põikeid erinevate kunsti väljenduste juurde (näiteks keraamika, arhitektuur). Lisaks juurde asjakohast käelist tegevust ning muuseumikülastusi.

NB! Vene keelse ringi vastu on suur huvi, registreeruda saab ootejärjekorda!

TEISIPÄEVITI kell 14.15-15.45 vene keeles, õpetaja Viktoria Filippova
NELJAPÄEVITI kell 15.00-16.30 eesti keeles, õpetaja Karin Jürisson
Kuutasu 25 eurot.
Grupis kuni 15 last, tunni pikkus 90 minutit.

Registreeru SIIN.