Experimental Dance

Tantsuringis 1.-3. klassi lastele (7-10a) saab igaüks kogeda, et on võimeline tantsima, ja et tantsimine on keel, mille abil saab iga inimene oma mõtetest ja tunnetest rääkida. Meie tantsutundide eesmärk on õppida ennast väljendama tantsu kaudu. Hakkame tegema ka jõutrenni ning venitusi, kindlasti õpime tantsuelemente erinevatest stiilidest ja proovime neid kombineerida. Eksperimentaalses tantsus kindlaid reegleid ei ole ja igaüks saab välja kujundada oma unikaalse tantsustiili. Tunnid toimuvad kaks korda nädalas ja kestavad 60 minutit.

NB! Ringi vastu on suur huvi, registreeruda saab ootejärjekorda!

TEISIPÄEVITI kell 16.00-17.00 ja REEDETI 15.00-16.00
Kuutasu on 30 eurot.
Grupis on kuni 20 last.
Õpetaja Irina Palm räägib nii eesti kui vene keelt.

Registreeru SIIN.

Treener Irina Palm kirjutab enda kohta:

Olen juba teist aastat Avatud Kooli rohelise klassi õpetaja. Eelmise õppeaasta keskel avastasime, et meie koolis on palju lapsi, kellele meeldib tantsida. Mind rõõmustas see väga, sest tantsimine mängib mu elus samuti olulist rolli. Nii sündis idee meie huvid ühildada ja luua ka Avatud Kooli üks tantsuring.
Olen tantsinud lapsepõlvest saadik. Alustasin rahvatantsuga, edasi tantsisin mitu aastat estraaditantse, natukene ka latiinot. Hetkel olen ka tänavatantsukooli õpilane. Olen osalenud paljudes meisterklassides nii Eestis, kui ka Venemaal. Aga mul on ikka raske öelda, mis täpselt minu tantsustiil on.
Ma soovin, et kõik lapsed saaksid tunda, et tantsimine on vabadus, mitte raamid!