Vanemate kool

Avatud Kooli huvikool ja kooli psühholoogid pakuvad vanemate kooli raames alates jaanuarist kooli lapsevanematele ning teistele huvilistele võimalust osa saada põnevatest seminaridest ja koolitustest. Jaanuari koolituste teemad on “Teadlik vanemlikkus” ja “Koolilapse eakohane areng ning levinumad raskused”.

Osalemine vanemate kooli seminaril maksab 10 eurot ühe pere vanematele.
Registreerumine e-posti huvikool@avatudkool.ee kaudu või täitke registreerimisvorm SIIN.
Osalustasu 10 eurot võite kanda SA Avatud Kool arvelduskontole EE542200221059790946 või tasuda kohapeal sularahas, selgituseks vanemate kool.

Jaanuar:

TÄHELEPANU – 18.01 toimuma pidanud Teadliku Vanemlikkuse seminar lükkub koolitaja haigestumise tõttu edasi.
Seminar toimub 30.01 kell 17.30.

22.01 kell 17.30 seminar “Koolilapse eakohane areng ning levinumad raskused” (vene keeles)
Triinu Tänavsuu,  kliiniline lapsepsühholoog ja eesti esimene sertifitseeritud Theraplay terapeut

25.01 kell 17.30 seminar “Koolilapse eakohane areng ning levinumad raskused” (eesti keeles)
Marileen Olenko, kliiniline lapsepsühholoog-psühhoterapeut Laste Vaimse Tervise Keskuses