Assistent

Kooli käivitamine ja igapäevaelu sisaldab tohutut hulka korralduslikke ja asjaajamisega seotud toiminguid. Vajame Sinu abi organisatsiooni igapäevases asjaajamises – erinevate dokumentide (sh lepingute) ettevalmistamine ja haldamine, andmebaasidesse info lisamine, bürootarvete tellimine ja haldamine, info vahetamine lapsevanemate ja teiste huvilistega ning erinevate ürituste (koolitused, infopäevad, koosolekud) praktiline korraldamine ja koosolekute protokollimine.

Assistent on meie hea haldjas, kes leiab lahenduse igale probleemile, kes teab, kuidas meil asju aetakse, kust üht või teist materjali leida, millal keegi on puhkusel vms.

See töö sobib inimesele, kes on korrektne, süsteemne ja abivalmis, kes tuleb pingutuseta toime keeruliste olukordadega, kes on sõbralik ja lahke, kuid oskab vajadusel olla ka nõudlik, kes on töökas ja kelles on hoolivust nii ümbruse kui kolleegide suhtes.

Oled oodatud kandideerima, kui

• Sind iseloomustab väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus eesti keeles ning hea suuline vene keele oskus.
  • Sul on olemas (või omandamisel) rakenduslik või akadeemiline kõrgharidus.
  • Sul on teadmised ja kogemused asjaajamisest, dokumendihaldusest ja oled töötanud vähemalt ühe aasta mõnes assisteerivas rollis.
  • Oskad fookust kaotamata hallata üheaegselt mitmeid erinevaid tegevusi ning planeerida oma aega nii, et kõik lubatud ajaks tehtud saab.
  • Sa omad head läbisaamist arvuti, esitlustehnikaga (projektorid, tahvelarvutid jms) ja Google pilveteenustega (Drive, Gmail, Kalender jms)
  • Sa oled avatud suhtleja ning oma tegevuste kavandamisel ja elluviimisel süsteemne ja järjekindel.

Mida me Sulle pakume?

• Töökohta noores ja kiiresti arenevas organisatsioonis.
  • Väga inspireerivaid kolleege ja mõnusat meeskonnatunnet.
  • Eripalgelisi ja põnevaid ülesandeid.
  • Võimalust olla oluline osaline ühe suure ja uuendusliku algatuse käivitamisel.

Kandideerimine:

CV ja motivatsioonikiri “Miks just Avatud Kool sobiks sinu töökohaks?” palume saata aadressile konkurss@avatudkool.ee märksõna all „Assistent ” hiljemalt 11.oktoobriks.

Kui Sul on küsimusi või soovid lisainfot kirjuta palun konkurss@avatudkool.ee.