Akordioniõpe

Septembrist liitub Avatud Kooli meeskonnaga muusikaõpetaja Anastassia Varlõgina, kelle suur armastus on akordion ja akordioni mängimine. Seda armastust on ta nõus jagama ja soovijatele akordionimängimist õpetama.

Anastassia alustas akordionimängu juba 8- aastasena ja praeguseks on ta omandamas akordioniõpetaja kutset. Akordioniõpetajana on Nastja juba töötanud Laulasmaa koolis, Kullo huvikeskuses ja eraõpetajana aastast 2013. Õpilasi on olnud nii 1. klassist täiskasvanuteni välja. Akordionistina on Nastja mänginud erinevates ansamblites ja teinud eri stiilides muusikat. Alati kaasab ta ka oma õpilasi võimalikesse projektidesse ja motiveerib neid edasi liikuma. Nastja on veendunud, et piisava püüdmisega saab oma eesmärgid saavutada ning akordioniõppes tähendab see igapäevast pillimängu. Muusika ja pillimäng on see elu osa, mis on otseselt seotud sinu elukvaliteediga ehk teisisõnu sa oskad mängida ja kuulata nii hästi, kui hästi sa ellu suhtud, kui hästi oled maailmaga harmoonias.

Huvi korral võtke julgelt ühendust ja uurige Nastjalt, kuidas akordioniõpe võiks välja näha!

anastassia.varlogina@avatudkool.ee